انجمن ثروت ایران چیست ؟

انجمن ثروت ایران چیست؟

انجمن ثروت ایران چیست؟

انجمن با این رسالت شروع شد: که افرادی که هدفی دارند ولی احساس تنهایی می کنن و دوست دارن همراه داشته باشن یا نه، افرادی که هردوتاش و ندارن یعنی نه هدف دارن و نه دوستی که بهشون انگیزه بده، می تونن بیان تو این انجمن و فعالیت اجتماعی بکنن درضمن تمام فعالیت های ما کاملاً رایگانه و تنها شرط عضویت پذیرفتن مشنور اخلاقی و تمایل به کار کردن قدم ها است…

ما در این انجمن 3 تا قدم رو بر می داریم حالا چرا به این راحل ما می گیم قدم؟! چون انسان با قدم برداشتن از نقطهء ایست به اندازهء همون قدم فاصله می گیره. ما معتقدیم که در زندگی نباید به ایستیم و باید با جریان زندگی همراه باشیم و حرکت کنیم. این جابجایی یک تغییر و یا یک تنوع در محیط ایجاد می کند حالا با این تعریف بریم سراغ قدم ها: در اولین قدم، ما سعی می کنیم به سمت یک هدف مشخص و معیین با کمک اعضا حرکت  کنیم و در قدم های بعدی این مهم رو تقویت می کنیم، تا به جایی برسیم که خودمون هم سعی می کنیم به افراد دیگه برای رسیدن به اهدافشون کمک کنیم.

وقتی از افکار پوچ و بیهوده دست می کشیم و به آدم ها  کمک می کنیم، احساس فایده و اثر در ما شکل میگیره و رفته رفته مشکلاتمون حل میشه. فلسفه این برنامه بسیار ساده است و برای درکنش فقط کافیه دور از پیچیدگی ها اونو انجام بدیم. همین !

به قول معروف : ما با خدمت کردن و عشق ورزیدن در کنار  او قرار می گیریم  و هر وقت که در کنار  او  باشیم او نیز  چهره خود ر ا به ما نشان خواهد داد.

 

در قسمت زیر هم می تونید نظر و تعریف اعضا رو از انجمن ثروت ایران ببینید:

نظر ka.veh362: انجمنی که هدفهای واقعی به زندگیت میده و انگیزه برای رسیدن بهشون.

نظر soofiberyan: جایی که قرار بهمون راه ثروتمند شدنو یاد بده.

نظر thohid.laundry: تحول افکار برای رسیدن به فراوانی و خاموش کردن ذهن پرسشگر برای رسیدن به فراوانی.

نظر masoudselahvarzi: انسان با هدف ثروت واقعی در اختیار داره… انجمن ثروت ایران انسان و هدایت میکنه به مسیر درست رسیدن به هدفا…

نظر silver_shahvar: انجمنی متشکل از مردان و زنان که با حرکت جمعی به خود یاری دیگران کمک می کند.

نظر divid_hajiii: با سلام انجمن تشکیل شده از زنان و مردان است که برای بهتر زندگی کردن کنار هم از تجربیات یک دیگر استفاده می کنند.

نظر reza_selahvarzi: جمعی از مردان و زنانی که در کنار هم بدنبال رسالت و چیستی خود هستن.

نظر maniii.n.5909: مسیر کوتاه به سمت پیدا کردن ثروت در هر چیزی.

نظر moji_63es: بالا بردن هوش مالی.

نظر ali24.farhadiii: بنظرم، اصول زندگی سالم.

نظر calli.garfyyy: انجمنی که روی فکر، اندیشه و حال انسان متمرکز است.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *